Noteikumi un Privātuma politika.

Pieveršam Jūsu uzmanību!!! Visas preces tirgotas www.retrobode.lv  ir lietotas, nav jaunas un dažkārt ir ar nobrāzumien un defektier kurus mēs aprakstam sadaļā “Preces stāvoklis” Precēm !netiek! nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija.

Kā veikt pasūtijumu?

1.     Mūsu mājaslapā www.retrobode.lv  

Pircējs veic pasūtījumu elektroniskā veidā, pievienojot preci virtuālajā pircēja grozā. Pasūtījums tiek noformēts, kad Pircējs izvēlas funkciju „Noformēt pasūtījumu”.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala menedžeris, lai saskaņotu piegādes laiku un citas pasūtījuma detaļas. Jūs saņemsiet arī automātisko pasūtījuma apstiprinājumu e-pastā

2.      Uzrakstot pieteikuma vēstuli uz info@retrobode.lv

Veicot pasūtījumu pa elektronisko pastu, Jums jāatsūta preču sarakstu, ko vēlaties iegādāties uz e-pastu - info@retrobode.lv Obligāti uzradot savu kontaktinformāciju un piegādes adresi.

Kā veikt apmaksu?

Apmaksu jāveic 5 darba dienu laikā no pasūtīšanas brīža. Pretējā gadījumā www.retrobode.lv patur tiesības anulēt pasūtījumu.

1.      Ar bankas pārskaitījumu uz SIA RETRO BODE noreķinu kontu.

2.      Ar bankas karti caur PayPal sistēmu.

Preču piegāde.

Prece tiek nosūtīta pircejam nākamajā dienā pēc apmaksas saņemšanas. Ja pasūtījums ir veikts brīvdienās vai svētku dienas, mēs nosūtīsim preci tūvākajā darba dienā.

1.      Piegāde Rīgā – 1-2 dienu laikā ar kurjeru.

2.      Piegāde Latvijā – 7 dienu laikā ar Latvijas Pasts vai kurjerpasta starpniecību.

3.      Piegāde ārpus Latvijas – 2-4 nedēļu laikā ar Latvijas Pasts  starpniecību.

4.      Piegāde ar Post24 pakomatiem

 

Atteikuma tiesbas.

Pieveršam Jūsu uzmanību!!! Visas preces tirgotas www.retrobode.lv  ir lietotas, nav jaunas un dažkārt ir ar nobrāzumien un defektier kurus mēs aprakstam sadaļā “Preces stāvoklis” Precēm !netiek! nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija.

Sakarā ar LR MK noteikumiem Nr. 207. par distances līgumu, klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. MK Noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām. Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt interneta veikalam www.retrobode.lv aizpildīto atteikuma veidlapu 14. kalendaro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Interneta veikals  www.retrobode.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības, ja veikala darbiniekam ir aizdomas, ka autentisks priekšmets tika nomainīts pret kopiju vai citu līdzīgu priekšmetu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, vai prece is sabojāta patērētāja vainas dēļ. Kā ari veikals patur tiesības ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, skrāpējumi, defekti un bojājumi kas nav saistīti ar interneta veikala www.retrobode.lv  darbībām.

Pirkuma līguma kopijas interneta veikalswww.retrobode.lv neuzglabā. 

 

Privātuma un datu glabāšanas politika.

SIA “Retro Bode”, reģistrācijas numurs: Reg. No. 40103792419, juridiskā adrese: Tirgus iela 13, Jūrmala, LV-2012, ir atjaunojuši lietotāju privātuma politiku saskaņa ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kas stājas spēkā 2018. gada 25 maija. Saskaņā ar šo esam sagatavojuši privātuma politiku, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu.

1. Klienta personas datu savākšana un izmantošana.

SIA Retro Bode iegūst personas datus, lai varētu nodrošināt interneta veikala www.retrobode.lv darbību:
- pasūtījuma sagatavošanu un piegādi;
- lai sazinātos ar klientu jautājumu gadījumā, kas saistīti ar pasūtījuma izpildi;
- ar pasūtījumu saistītas informācijas izsūtīšanai klientam;
- lai nosūtītu ziņojumus par jauno preci.

Personas datu savākšana no klienta notiek sekojoši:

1. Veicot pirkumus vai reģistrejotiesmājas lapā www.retrobode.lv

2. Sūtot informāciju uz elektronisko pastu info@retrobode.lv, vai uz telefonu +37125222404.

2. Kādus personas datus savāc SIA Retro Bode.

SIA Retro Bode savāc sekošus datus: Privātpersonas vārdz, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, elektroniskais pasts.

Lai palīdzētu analizēt interneta veikala www.retrobode.lv izmantošanu un uzlabotu tā darbību, mēs zmantojam interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics, šim nolūkam tiek savākta standarta informācija: pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese.

3. Personas datu nodošana trešajām pusēm?

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus kad preču piegādes brīdī SIA Retro Bode var notod trešajām pusēm,sekojošus personas datus: vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, elektroniskais pasts, ar nosacījumu, ka šīs puses apņemas uzturēt klienta informācijas konfidencialitāti.

Kā arī SIA Retro Bode var notod personas datus valsts un pašvaldību iestādēm ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

4. Personas datu nodošana uz ārvalstīm.

SIA Retro Bode apstrādā Jūsu personas datus tikai Eiropas savienībā. Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus Eiropas savienības, izņemot gadījumus kad klients tam ir piekritis.

5. Klienta personas datu aizsardzība.

SIA Retro Bode veic visus iespējamos drošības pasākumus tehniskos un fiziskos, lai aizsargātu klienta personas datus. Piekļuve datu apstrādes un izmainīšanas funkcijām ir tikai pilnvarotām personām. Visi personas dati glabājās drošos serveros šifrētā veidā.

6. Klienta personas datu glabāšanas ilgums.

Klientam ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu un glabāšanu. Klienta personas datus ir iespējams aplūkot, mainīt un papildināt mūsu vietnē www.retrobode.lv, sadaļā “Mans konts”. Noteiktos apstākļos klientam ir tiesības prasīt dzēst personas datus, tomēr tas neattiecas uz gadījumiem, kad likums pieprasa mums saglabāt datus.

7. Klienta piekrišana.

SIA Retro Bode ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Visu ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistīto jautājumu un problēmu risināšanai, kā arī gadījumos, kad klients vēlas atteikties no ziņojumu saņemšanas vai pilnībā dzēst savus datus no sava profila, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot elektronisko pasta adresi info@retrobode.lv

© Copyright 2014 - 2021 | Retro Bode