Veikala noteikumi

Pieveršam Jūsu uzmanību!!! Visas preces tirgotas www.retrobode.lv  ir lietotas, nav jaunas un dažkārt ir ar nobrāzumien un defektier kurus mēs aprakstam sadaļā “Preces stāvoklis” Precēm !netiek! nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija.

Kā veikt pasūtijumu?

1.     Mūsu mājaslapā www.retrobode.lv  

Pircējs veic pasūtījumu elektroniskā veidā, pievienojot preci virtuālajā pircēja grozā. Pasūtījums tiek noformēts, kad Pircējs izvēlas funkciju „Noformēt pasūtījumu”.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala menedžeris, lai saskaņotu piegādes laiku un citas pasūtījuma detaļas. Jūs saņemsiet arī automātisko pasūtījuma apstiprinājumu e-pastā

2.      Uzrakstot pieteikuma vēstuli uz info@retrobode.lv

Veicot pasūtījumu pa elektronisko pastu, Jums jāatsūta preču sarakstu, ko vēlaties iegādāties uz e-pastu - info@retrobode.lv Obligāti uzradot savu kontaktinformāciju un piegādes adresi.

Kā veikt apmaksu?

Apmaksu jāveic 5 darba dienu laikā no pasūtīšanas brīža. Pretējā gadījumā www.retrobode.lv patur tiesības anulēt pasūtījumu.

1.      Ar bankas pārskaitījumu uz SIA RETRO BODE noreķinu kontu.

2.      Ar bankas karti caur PayPal sistēmu.

3.      Skaidrā naudā saņemot preci ofisā vai Jūsu norādītajā piegādes adresē - tikai Rīgā!

Preču piegāde.

Prece tiek nosūtīta pircejam nākamajā dienā pēc apmaksas saņemšanas. Ja pasūtījums ir veikts brīvdienās vai svētku dienas, mēs nosūtīsim preci tūvākajā darba dienā.

1.      Piegāde Rīgā – 1-2 dienu laikā ar kurjeru.

2.      Piegāde Latvijā – 7 dienu laikā ar Latvijas Pasts vai kurjerpasta starpniecību.

3.      Piegāde ārpus Latvijas – 2-4 nedēļu laikā ar Latvijas Pasts  starpniecību.

4.      Piegāde ar Post24 pakomatiem

 

Atteikuma tiesbas.

Pieveršam Jūsu uzmanību!!! Visas preces tirgotas www.retrobode.lv  ir lietotas, nav jaunas un dažkārt ir ar nobrāzumien un defektier kurus mēs aprakstam sadaļā “Preces stāvoklis” Precēm !netiek! nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija.

Sakarā ar LR MK noteikumiem Nr. 207. par distances līgumu, klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. MK Noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām. Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt interneta veikalam www.retrobode.lv aizpildīto atteikuma veidlapu 14. kalendaro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Interneta veikals  www.retrobode.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības, ja veikala darbiniekam ir aizdomas, ka autentisks priekšmets tika nomainīts pret kopiju vai citu līdzīgu priekšmetu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, vai prece is sabojāta patērētāja vainas dēļ. Kā ari veikals patur tiesības ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, skrāpējumi, defekti un bojājumi kas nav saistīti ar interneta veikala www.retrobode.lv  darbībām.

Pirkuma līguma kopijas interneta veikalswww.retrobode.lv neuzglabā. 

 

© Copyright 2014 | Retro Bode